KONST / Litografier / Litografi 12317396
nr 1231 7396
Litografi
efter Pablo Picasso, duva, numrerad 327/1000, ca 23x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:51:58
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)